plende

AKTUALNE OFERTY PRACY

AUTOMATYK/PROGRAMISTA

Obowiązki:

- dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),

- wdrażanie oraz testowanie dostarczonych systemów sterowania procesem​,

przygotowywanie dokumentacji technicznej (programowych, sprzętowych, sieciowych),

- uruchamianie nowych oraz modernizacje już istniejących linii technologicznych,

​- analiza istniejących programów sterujących maszyny w celu ich pracy,

- zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, diagnozowanie i usuwanie usterek,

- instalowanie oraz uruchomianie instalacji automatyki przemysłowej.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne  o kierunku: automatyka i robotyka, elektronika lub pokrewne,

- znajomość środowisk programowania PLC,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- umiejętność diagnostyki, analizy układów sterowania maszyn i urządzeń,

- uprawnienia SEP grupy E1 do 1kV,

- komunikatywna  znajomość języka angielskiego/języka niemieckiego,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów,

- ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność i dokładność,

- umiejętność prowadzenia projektów i pracy w zespole,

- zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków.

Oferujemy:

- ciekawa praca,

- pewne miejsce pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

TECHNOLOG OPAKOWAŃ

Obowiązki:

- projektowanie schematów logistycznych palet transportowych i opakowań zbiorczych o optymalnych wymiarach[optymalne wykorzystanie powierzchni palety transportowej i bezpieczeństwo transportu produktów]

- maksymalizacja obciążenia palety

- redukcja kosztów transportu

- Obliczanie wytrzymałości opakowań w korelacji do wagi pakowanego produktu[dobór surowca i konstrukcji opakowań zbiorczych]

​- Opracowywanie logistyki produktu wg procedur wewnętrznych i wymogów klienta

- Projektowanie kratownic i przekładek do kartonów zbiorczych, zabezpieczających produkt przed uszkodzeniem w trakcie transportu

- Przeprowadzanie praktycznych testów prototypów opakowań i ich zatwierdzanie

- Kontrola i weryfikacja zapisów w normach materiałowych produktów w obszarze merytorycznej odpowiedzialności

- Unifikacja opakowań zbiorczych

- Emisja Kart Realizacji Zamówień[ wewnętrznych zamówień produkcyjnych] na wyroby finalne i półfabrykaty.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe pełne lub średnie w zakresie technologii opakowań

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku –min 1 rok

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów

- ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelności i dokładności

- umiejętność prowadzenia projektów i pracy w zespole

- zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków

- mile widziana znajomość programów Artios Cat, Multipack lub innych do projektowania opakowań zbiorczych, schematów palet

Oferujemy:

- ciekawa praca

- pewne miejsce pracy

- wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom

MECHANIK

MECHANIK

napraw maszyn, utrzymanie maszyn w ruchu

Oczekujemy:

- wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne

- wiedzy z zakresu podstaw mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej

- umiejętność serwisowania oraz napraw maszyn i urządzeń

- umiejętność ustawiania maszyn pod potrzeby produkcyjne

- umiejętność dokonywania przeglądów maszyn oraz diagnozowania usterek

Praca:

w systemie zmianowym – odpowiedzialność za utrzymanie maszyn w ruchu.

Oczekujemy:

dynamicznych, ambitnych, posiadających umiejętności organizowania pracy zespołów ludzkich

Proponujemy:

pewne  miejsca pracy, możliwość awansu, wynagrodzenie odpowiadająca osiągnięciom

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

- CV

- list motywacyjny wraz  z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.